SHESIM AMBJENT KOMERCIAL NE SHKOZE

  • 80.000€
, "Kompleksi Tom Doshit"

Details

  • Price: 80.000€
  • Size: 49 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686039100

Description

Ambjenti është pjesë e një kompleksi rezidencial 5 katësh + 1 kat nëntokë, njohur ndryshe si kompleksi i Tom Doshit në Shkozë.

• Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto 45.1 m²
• Sipërfaqe bruto 49.1 m²
• Pozicionohet në katin 0
• Kubaturë e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Eshtë i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi të cilat do të jenë në favor të banorëve të kompleksit.
• Mundësi ndërrimi me makinë.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address "Kompleksi Tom Doshit"
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact