SHESIM AMBJENT KOMERCIAL NE ASTIR

 • 95.000€
, Astiri

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 58 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Ambjenti ndodhet në zonën e Astirit.

• Informacion mbi Pronën:

• Tipologji dupleks
• Sipërfaqe totale: 59.7 m²
• Pozicionohet ne katin e 0, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë në rrugë për reklamim të biznesit.
• Ambienti mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme biznesi si: zyra, agjenci turistike, zyrë konsulence, noteri etj.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Astiri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact