SHESIM AMBJENT KOMERCIAL KORNER TE BRRYLI!

 • 160.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
shitje
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 70 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Shesim ambjent komercial ne pozicion korner + biznes pranë ”BRRYLI”.

Ambjenti ndodhet në katin 1.
Sipërfaqes 45m2 i bashkohet dhe veranda me sipërfaqe 25m2 e cila është në proces legalizimi.
Totalisht i investuar.
Ushtron aktivitetin ne fushen e modes që prej 20 vitesh.
Ёshtë i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesesh: si dyqan, zyra noterie, avokatie, kontabiliteti, klinikë dentare, farmaci, parukeri etj.

Lokacion perfekt pasi ambienti ndodhet i pozicionuar buzë rruge dhe ofron mundësi shumë te mirë investimi.
Mund te diskutojme edhe per shitje biznesi mbi cmimin e listimit.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact