Qira Vilë 3 Katëshe ” Kompleksi Colombo”, TEG.

 • 2.500€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 250 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3

Description

Në kopleksin Colombo TEG jepet super Vilë 3 katëshe me qira në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara të Tiranës. Vila është e areduar bukur,me shkall të brendëshme të cilat bëjnë lidhjen e  të gjitha kateve, ka ambient të gjelbëruar rreth vilës, vend pushimi, si edhe një hapësirë të dedikuar për barbeky.Vila është e shtruar me parket në katin e dytë dhe të tretë, ka ndiçim natyral, grilla elektike, ka panele Foltovotaike te cilat prodhojne energjine Elektrike, Ne kete çmim jane te perfshira ,Administrimi security dhe Baçevani. Vila është e pozicionuar mirë me akse hyrje dalje  me Unazën e Madhe të kryeqytetit e cila krijon lehtësi qarkullimi me daljen direkt në rrugë kryesore. Kompleksi të ofron siguri, qetësi, gjelberim, kushte shumë të mira dhe komoditet mes komunitetit pozitiv.

 • Kati i 1 është i organizuar në sallon ndenje të madh, kuzhinë, 1 tualet, depo magazinë/oxhak funksional/2 garazhe/ oborr /vend pushim/ barbekyu (magazin e jashtme ).
 • Kati i 2 është i organizuar  korridor shpërndarës,  2 dhoma gjumi, studio + 2 tualet , 2 ballkone.
 • Kati i 3, është i organizuar në papafimgo ,ambient ndenje me guzhine dhe dalje ne ballkon,dhome gjumi 2 shtrerer tek me tualet ne dhome.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address TEG
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome