Qira, Shtëpi Private “Pazari i Ri” ,Tiranë.

 • 400€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535101

Description

Shtëpia ka strukturë 1 katëshe dhe ndodhet në zonën e Pazarit te Ri tek rruga “Tefta Tashko Koco”. Shtëpia  ka pozicionim dhe organizim shumë të mirë, me ndiçim natyral . Zona të ofron siguri, prakticitet dhe komoditet në jetesë. Shtëpia ofrohet ne kushte të mira banimi.

 

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi më vete
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Kondicioner
 • E mobiluar
 • Me oborr
 • Shtëpi Private

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome