Qira, Shtëpi Private “Pazari i Ri” ,Tiranë.

 • 450€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira, Shtëpi Private “Pazari i Ri” ,Tiranë.
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira, Shtëpi Private “Pazari i Ri” ,Tiranë.
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Shtëpia ka strukturë 1 katëshe dhe ndodhet në zonën e Pazarit te Ri tek rruga “Tefta Tashko Koco”. Shtëpia  ka pozicionim dhe organizim shumë të mirë, me ndiçim natyral . Zona të ofron siguri, prakticitet dhe komoditet në jetesë. Shtëpia ofrohet ne kushte të mira banimi.

 

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi më vete
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Kondicioner
 • E mobiluar
 • Me oborr
 • Shtëpi Private

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Qira, Shtëpi Private “Pazari i Ri” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari