QIRA Dublex 3+1+3+P, ”Forest Villas”, Liqeni i Thatë

 • 1.300€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, QIRA Dublex 3+1+3+P, ”Forest Villas”, Liqeni i Thatë
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, QIRA Dublex 3+1+3+P, ”Forest Villas”, Liqeni i Thatë
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 175 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Super apartament për qira në një nga rezidencat më të bukura të momentit “Forest Villas”, shumë pranë me Liqenin e Thatë, Parkun e Liqenit Artificial dhe akses me Unazën e Madhe. Nga vet emri i rezidencës, e ndërtuar mes gjelbërimit dhe qetësisë, të jep mundësinë për jetesë sa më komode dhe të lumtur.

Organizimi i dublexit:

 • Sallon i madh
 • Kuzhinë
 • 3 dhoma gjumi
 • Depo Lavanteri
 • 2 Tualete
 • Kati -1 dhe 0
 • Dalje në bace ( 70 m2 )
 • Post Parkimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address QIRA Dublex 3+1+3+P, ”Forest Villas”, Liqeni i Thatë
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari