Qira, Apartament 3+1, Pazari i Ri, Tiranë

 • 800€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira, Apartament 3+1, Pazari i Ri, Tiranë
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira, Apartament 3+1, Pazari i Ri, Tiranë
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet tek rruga “Tefta Tashko” shumë pranë shkollës “Ismail Qemali”. Apartamenti ka pozicionim dhe organizim shumë të mirë, me hapësir të bollshme, ndricim natyral . Zona ofron siguri dhe komoditet në jetesë. Apartamenti është i përshtatshëm për banim.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete (1 nga tualetet me dritare, dhe 1 nga tualetet me sauna)
 • 1 Ballkon
 • 1 Verand
 • Kati 3
 • 2 Ashensor
 • Me parket

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Qira, Apartament 3+1, Pazari i Ri, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari