QIRA, APARTAMENT 2+1+OBORR, LIQENI I THATË,TT 839

 • 550€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga

Details

 • Price: 550€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Qira, Apartament 2+1+Oborr

Vendndodhja: Rruga ”Hamdi Sina”, LIqeni i Thatë, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 100 m2.

-Kati 1.

-I mobiluar.

-Me akses direkt në oborr.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, verandë.

Avantazhe:

– Komunitet I zgjedhur familjar.

– Lokacion i favorshëm.

– Hapësira argëtimi dhe shërbimi në afërsi të pronës.

– Kubaturë e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Rruga
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON