Qira, Apartament 2+1,Komuna e Parisit, Tiranë.

 • 800€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Qira, Apartament 2+1,Komuna e Parisit, Tiranë.
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Qira, Apartament 2+1,Komuna e Parisit, Tiranë.
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit në një kompleks të ri i quajtur “Kika 3“ , lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të shumë të mirë dhe me zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacion autobuzi, si dhe ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mira banimi.

 

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kondicioner
 • Kati 2 banim
 • Ashensor
 • Address Qira, Apartament 2+1,Komuna e Parisit, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari