Qira, Apartament 2+1,Komuna e Parisit, Tiranë.

 • 700€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit në një kompleks të ri i quajtur “Kika 3“ , lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të shumë të mirë dhe me zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacion autobuzi, si dhe ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mira banimi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kondicioner
 • Kati 2 banim
 • Ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome