Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiranë.

 • 2.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiranë.
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiranë.
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet tek Rruga e ”Kavajës”, pranë qëndrës së Tiranës në një pallat të ri me ashensor , Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt, Ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore, ofron komoditet për të jatuar, siguri, qetësi, Pranë apartamentit gjenden të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ofrohet në kushte shumë të mira banimi i sapo mobiluar, i pa banuar më parë, investim i gjithi i ri, dhe me shumë ndricim natyral.Pranë apartamentit ndodhen institucione të ndryshme, shkolla, supermarkete, palestra, banka, stacione autobuzi.

Organizimi:

Ambient ndenje dhe gatimi
2 Dhoma gjumi
I mobiluar
2 Tualete me dritare
Jacuzzi
3 Kondicioner
Verandë
Kati 10
Me parket
Me ashensor
Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari