Qira Apartament 2+1+2, “Rr. Barrikadave”, Tiranë

 • 750€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10

Description

Apartamenti ndodhet shumë pranë qendrës tek  ”Rruga e Barrikadave” në një pallat të ri me ashensor të mirë administruar . Apartamenti ka organizim të mirë ,ndicim natyral dhe orjentim shumë të mirë. Në lagje ka institucione të ndryshme, shkolla, kopshte, spital, supermarket dhe ka dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Falë vendodhjes së tij apartamenti është i përshtatashëm për aktivitete biznesi ose banim

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi më vete
 • 2 Dhoma gjumi
 • Kondicioner
 • 2 Ballkone
 • 2 Tualete
 • Korridor shpërndarës
 • Kati 10 (me ashensor)

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome