Qira Apartament 2+1+2, “Rr. Barrikadave”, Tiranë / 750 €.

 • 750€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira Apartament 2+1+2, “Rr. Barrikadave”, Tiranë / 800 €.
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira Apartament 2+1+2, “Rr. Barrikadave”, Tiranë / 800 €.
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet shumë pranë qendrës tek  ”Rruga e Barrikadave” në një pallat të ri me ashensor të mirë administruar . Apartamenti ka organizim të mirë ,ndicim natyral dhe orjentim shumë të mirë. Në lagje ka institucione të ndryshme, shkolla, kopshte, spital, supermarket dhe ka dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Falë vendodhjes së tij apartamenti është i përshtatashëm për banim ose aktivitete biznesi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi më vete
 • 2 Dhoma gjumi
 • Kondicioner
 • 2 Ballkone
 • 2 Tualete
 • Korridor shpërndarës
 • Kati 10 (me ashensor)

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira Apartament 2+1+2, “Rr. Barrikadave”, Tiranë / 800 €.
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari