Qira Apartament 2+1+2, “ Liqeni i Farkës.”, Tiranë.

 • 950€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 950€

Details

 • Price: 950€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Liqenit të Farkës tek Rezidenca ” Lakeland  Resdince ” komplesk si viteve të fundit, përbër nga ambienete pushimi, gjelbërim, ajër i pastër dhe siguri 24 orë. Afërsia me liqenin është 5 minuta në këmbë, koha që duhet për të mbërritur tek apartamenti nga qendra e Tiranës është vetëm 15 minuta me makin. Apartamenti disponon hapësirë të bollshme, cilësi shumë të mira punimesh si dhe e areduar me arkitekt. Apartamenti ka akses hyrje dalje me thjeshtësi për në rrugë kryesore, ofron komoditet për të jetuar.

Organizimi:

 • Kati i 2-të
 • Sallon ndenje
 • 2 dhoma gjumi
 • 2 ashensor
 • 2 tualaete
 • 1 ballkon
 • Panele Diellore
 • Mobiluar
 • 2 Poste Parkimi

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome