Qira, Apartament 2+1, “Selvia” ,Tiranë.

 • 600€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Qira, Apartament 2+1, “Selvia” ,Tiranë.
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Qira, Apartament 2+1, “Selvia” ,Tiranë.
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e ” Selvis” në një pallat te ri . Vendodhja e apartamentit ëshhtë perfekte, ka akses të lehtë si edhe e pozicionuar në afërsi të  rrugës kryesore, me shumë akses, të sigurt të qetë dhe me pozicionim të mirë për banim..  Apartamenti ofron shumë ndicim natyral. Distanca e rrugës nga qëndra  është 5 minuta në  këmbë.

Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient gatim
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
I mobiluar
Ballkon
3 Kondicioner
Kati 10  banim
Pallat i ri me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Qira, Apartament 2+1, “Selvia” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari