QIRA, APARTAMENT 2+1, KOPSHTI ZOOLOGJIK, TIRANË,TT 743

 • 1.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Tiranë
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Tiranë
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Qira, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 120 m2.

-Kati 3 banim.

-I mobiluar dhe investuar totalisht.

-Me ashensor.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone.

Avantazhe:

– Komunitet I zgjedhur familjar.

– Lokacion i favorshëm.

– Hapësira argëtimi dhe shërbimi në afërsi të pronës.

– Kubaturë e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Kopshti Zoologjik, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON