Qira, Apartament 2+1, ”Blv Zogu i Parë”, Tiranë.

 • 350€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Qira, Apartament 2+1+, ”Blv Zogu i Parë”, Tiranë.
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Qira, Apartament 2+1+, ”Blv Zogu i Parë”, Tiranë.
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet pranë rrugës “Blv.Zogu i Parë në katin e parë të një shtëpie private. Në një zonë shumë të preferuara me shumë zhvillim,pranë institucioneve të ndryshme, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit, etj . Apartamenti ofron kushte të përshtatshme për banim.

 

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambjent gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • Mobiluar
 • Kati 1
 • Oborr
 • Vend parkimi
 • Shtepi private

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira, Apartament 2+1+, ”Blv Zogu i Parë”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari