Qira, Apartament 2+1+ ballkone,” Bllok”, Tiranë.

 • 1.000€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10

Description

Apartamenti ndodhet  në zonën e bllokut, në një pallat të ri me ashensor, përball Vilës ” Enver”, ka akses nga rruga kryesore, zonë e sigurt dhe elitare. Komuniteti i banorve pozitiv.

Organizimi

 • Ambient gatimi më vete
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • 2 Ballkone
 • 3 Kondicioner
 • Kati 10
 • 2 Ashensor
 • Mobiluar

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome