Qira, Apartament 1+1 ,“ Rr.Kosovarëve”, Tiranë.

 • 500€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Type: Apartament
 • Status: qera

Description

Apartmenti ndodhet tek Rruga Kosovarëve, prane liqenit artificial, në një zonë shumë të mirë  të sigurt shumë të qetë dhe me zhvillim,  lehtesisht e aksesueshem . Pranë apartamentit genden instuticione te ndryshme, stacion autobuzi, si dhe ka akses hyrje- dalje te shpejte në rrugen kryesore. Apartamenti ofrohet ne kushte te mira banimi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Ballkon të mbyllur
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Kati 4 banim
 • Pallat egzistues

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome