Qira, Ambient Zyre “Rruga e Kavajës”, Tiranë.

 • 1.500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Qira, Ambient Zyre “Rruga e Kavajës”, Tiranë.
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Qira, Ambient Zyre “Rruga e Kavajës”, Tiranë.
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 240 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Ambienti ndodhet në Rrugën “Xhezmi Delli”, në një zonë me shumë aktivitete, ambienti ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore, si dhe vendodhje lehtësishtë të aksesueshme. Ambienti ofrohet në kushte të mira, me ndriçim natyral dhe hapësirë të bollshme me oborr të madh, ideal për aktivitete të ndryshme si, kisha, organizata, etj .
Infrastrukturë e ruajtur  dhe sistem sigurie gjithashtu ambienti ka privatësi.

Organizimi:

Sipërfaqia 238 m2
Bodrum
2 Tualet
Me parket
Ambient për zyra

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira, Ambient Zyre “Rruga e Kavajës”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari