Qira, Ambient Zyre, “Bllok”, Tiranë.

 • 1.500€
5 Blloku, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
5 Blloku, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694535101

Description

PËRSHKRIMI

Ambienti ndodhet në Bllok, në një zonë mjaft të zhvilluar të Tiranës, me akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore, me çmimin e përcaktuar neto. Ofrohet në kushte të mira, me ndriçim te bollshëm natyral, ideal për aktivitete të ndryshme biznesi. Punime të kohës, e shtruar me parket. Sistem kamerash.
Infrastrukturë e ruajtur me roje private dhe sistem sigurie në hyrje të ndërtesës.

Organizimi:

 • Sipërfaqia 150 m2
 • 5 ambiente pune
 • Dhome magazine
 • Tualet
 • Kondicioner
 • Me verandë
 • Kati 2 banim

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome