Qira, Ambient ,”Mihal Grameno” ,Tiranë.

 • 400€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Shkozë, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Shkozë, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 200 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694535101

Description

Informacion:

Ambienti ndodhet në rrugën “Mihal Grameno“ ,tek një shtëpi private,pranë depove të ujit,ka akses të afërt me urbanet dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore,kati 3,me 2 tualete. Ambjenti ofrohet ne gjëndje shumë të mirë

 • Address Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Shkozë, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome