QIRA, AMBIENT BIZNESI, REZIDENCA RAINBOW, DON BOSKO,TT 708

 • 400€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rezidenca Rainbow, Don Bosko, Tiranë
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rezidenca Rainbow, Don Bosko, Tiranë
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 47 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qira, Ambient biznesi

Vendndodhja: Rezidenca Rainbow, Don Bosko, Tiranë

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe Totale: 46.85 m2.

-I investuar.

-Kati 0.

-Orientimi: Jug.

Avantazhe:

– Komunitet I zgjedhur familjar.

– Lokacion i favorshëm.

– Kubaturë klasike e rregullt.

 

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Rezidenca Rainbow, Don Bosko, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON