Qira, Ambient Biznesi, “Komisariati Nr.4“, Tiranë.

 • 500€
4 Kinostudio / Porcelan, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
4 Kinostudio / Porcelan, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 40 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera

Description

PËRSHKRIMI I PASURISË

Ambienti ndodhet pranë “Komisariatit Nr.4″, buzë rrugës kryesore. Ambienti ofrohet në kushte të mira,me ndricim natyral. Prej 10 vitesh ka funksionuar si farmaci dhe jepet vetëm për këtë aktivitet biznesi.

Organizimi:

 • Sipërfaqja 40 m2
 • Ambiente pune
 • Tualet
 • Kati 0 banim
 • Me fasad xhami nga rruga kryesore
 • Me hyrje të dedikuar

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome