QERA, VILË, TEG, TIRANË,TT 504

 • 3.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rezidenca Secret Garden, TEG, Tiranë.
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rezidenca Secret Garden, TEG, Tiranë.
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 543 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Qera, Vilë e bashkëngjitur.

Vendndodhja: Rezidenca Secret Garden, TEG, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 543 m2.

-Sipërfaqe ndërtimi: 262.5m2.

-Sipërfaqe verande: 31.5m2.

-Strukturë 3-katëshe.

-Totalisht e investuar me parket.

-Punime cilësore.

-Mobilim modern nga Brunes.

-Sistemi i ndricimit tavanor Philips,

-Fasade guri, kapot, 10 cm ajer, tullë.

-Dritaret PVC me grila elektrike.

-Hidrosanitaret të markes Kludi (gjermane) 25 vite garanci marre tek Teoren.

-Kopshti i investuar dhe ndricuar me sistem vaditje dhe 30 pemë frutore.

-Me pishine e cila është me permasat 7 m gjatesi, 5 m gjeresi dhe 1.6 m thellësi.

-2 hapsira parkimi.

-Cmimi 3000 euro/muaji (NETO)

Organizimi:

-Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 5 dhoma gjumi, 4 tualete, verandë, oborr, kopësht.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Rezidenca Secret Garden, TEG, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON