QERA, VILË, LIQENI I THATË, TIRANË,TT 472

 • 2.500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i thatë, Tiranë.
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i thatë, Tiranë.
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 800 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Features

Description

Jepet me qera, Vilë.

Vendndodhja: Liqeni i thatë, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe trualli: 800 m2.

-Sipërfaqe ndërtimi: 500 m2.

-Strukturë 3-katëshe.

-Orientim Veri-Jug-Lindje-Perëndim.

Organizimi:

-Kati 0: Garazhd, palestër.

-Kati 1: Dhomë ndenje, dhome gatimi, 2 tualete, 2 ballkone .

-Kati 2: 4 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Liqeni i thatë, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON