Qera, Vilë 3 Katshe,Vilat Gjermane, Tiranë,TT 674

 • 1.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Vilat Gjermane, Tiranë
qera
2 Qyteti Studenti / Sauk, Vilat Gjermane, Tiranë
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 146 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Vilat Gjermane, Tiranë

* Sipërfaqe Totale: 146 m².
* Strukturë 3 Katshe .
* Poste Parkimi .

Për një vizitë në pronë dhe më shumë detaje, më kontaktoni:

 • Address Vilat Gjermane, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON