QERA, SHTËPI PRIVATE, XHAMLLIK, TIRANË, TT 677

 • 800€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 282 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +35697017106

Description

Jepet me qera, Shtëpi private.
Vendndodhja: Xhamlliku, Tiranë.

Detaje për zonën:
-Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të kryeqytetit .
-Infrastrukturë e zhvilluar, përfshirë rrugët, transportin publik.
-Zona ofron mundësi për ndërtime të reja.
-Avantazhi per investitorët dhe blersit është se kjo zonë ka potencialin për tu zhvilluar më tepër, gjë që do ti sillte edhe banorëve & bizneseve aktuale më shumë përfitime.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe trualli 201.2 m2.
-Sipërfaqe ndërtimi 80.9m2.
-Strukturë 1 Katëshe.
-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, oborr.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2