QERA, MAGAZINË, TUFINË, TIRANË,TT 339

 • 600€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Arbrit, Tufinë, Tiranë.
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Arbrit, Tufinë, Tiranë.
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 500 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Qera, Magazinë.

Vendndodhja: Rruga e Arbrit, Tufinë, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe trualli: 500 m2.

-Sipërfaqe ndërtimi: 200 m2.

-Hapësira parkimi: 300 m2.

-Orientim veri-jug-lindje-perëndim.

Organizimi:

Open Sapce.

Avantazhe:

– Pozicion i favorshëm buzë rrugës kryesore.

– Lokacion strategjik.

– Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Rruga e Arbrit, Tufinë, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON