QERA, KAPANON, AUTOSTRADA TIRANË-DURRËS, FLLAKË

  • 8.000€
, AUTOSTRADA TIRANË-DURRËS, FLLAKË

Details

  • Price: 8.000€
  • Size: 7000 m²
  • Type: garazh
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0694070772

Description

Jepet me qera, Kapanon.
Vendndodhja: Pozicionuar në Autostradën Tiranë-Durrës, Fllakë.

Detaje për Zonën:
– Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi duke përfshirë : fabrika, fasoneri, magazinim inertesh, materiale ndërtimi, kapanone me linja të ndryshme prodhimi, ambjente të tjera biznesi.
– Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
-Ofron standartet më të larta në ndërtim dhe akses në aksin kryesor ndërqytetas autostradën Tiranë Durrës.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik .

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe trualli 6994 m2.
-Sipërfaqe ndërtimi 4000 m2 nga te cilat 3200 m2 jane kati 0 dhe 800 m2 jane kati -1.
-Lartësia e maksimale e strukturës 6.90 m.
-Hapsira të dedikuara parkimi.

Organizimi:
Open Space.

Avantazhe:
– Lokacion strategjik 8 km nga porti i Durrësit, 38 km nga qendra e Tiranës.
– Investim afatgjatë.
– Lokacion i favorshëm buzë autostradës Tiranë- Durrës.
– 2 hyrje të dedikuara.
– Lehtësi aksesueshmërie për mjetet e transportit, si: trailera, kamiona.
– Mundëson ambiente për ndarjen në disa sektore ku ndiqen të gjitha proceset e punës.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

  • Address AUTOSTRADA TIRANË-DURRËS, FLLAKË
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
olsjon
  • olsjon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
olsjon
  • olsjon