QERA, DUPLEX 3+1+3+POST PARKIMI, KODRA E DIELLIT, TIRANË,TT 577

 • 1.500€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Tiranë
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Tiranë
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Duplex 3+1+3+Post Parkimi.

Vendndodhja: Kodra e Diellit, Tiranë.
Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale 160 m2.

-Kati: 0-1.

-I mobiluar.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, ballkon.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON