Qera, Dubleks 2+1,Kopshti Zoologjik, Tiranë

 • 550€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Tiranë
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Tiranë
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Kopshti Zoologjik, Tiranë
Sipërfaqe Totale: 110 m².
Kati i 1-2 .
Totalisht i investuar.
Post Parkimi i perfshir në cmim.
Për një vizitë në pronë dhe më shumë detaje, më kontaktoni!
 • Address Kopshti Zoologjik, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON