Qera, Apartament 3+1,Pazari I Ri, Tiranë

 • 800€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari I Ri, Tiranë
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari I Ri, Tiranë
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Pazari I Ri, Tiranë
* Sipërfaqe Totale: 140 m².
* Kati i 3 .
* Aktive 5 ambjente pune
* E përshtatshme per biznese te ndryshme.
Për një vizitë në pronë dhe më shumë detaje, më kontaktoni
 • Address Pazari I Ri, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON