QERA, APARTAMENT 3+1+ 2 POSTE PARKIMI, FRESKU, TIRANË,TT 435

 • 550€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresk, Rruga e Dajtit.
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresk, Rruga e Dajtit.
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 134 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Qera, Apartament 3+1+2 Poste parkimi.

Vendndodhja: Fresk, Rruga e Dajtit.
Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 134 m2.

-Kati: 3.

-Investuar dhe mobiluar.

-Dy poste parkimi te perfshira ne cmim.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

– Cilësi & siguri maksimale.

– Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .

– Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Fresk, Rruga e Dajtit.
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON