Qera, Apartament 2+1,Fresku,Tirane.

 • 400€
3 Fresku / Linze / Dajt, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 701 7106

Description

Jepet me qera Apartament 2+1
Adresa: Tiranë, Fresku, Rruga Dajtit.

Më shumë informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe totale: 95 m2.
• Kati 2 .
• I mobiluar.
• Ka 2 poste parkimi

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Detaje të tjera:


• Cmimi 400 euro

• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.
Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta