Qera, Apartament 2+1+2,Liqeni Thate,Tirane

 • 600€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 701 7106

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1+2,Liqeni Thate,Tirane,.
📍Adresa: Tiranë, Liqeni Thatë , rruga Ullishtes.

▪️ Sipërfaqe totale: 95 m2.
▪️ Kati 4 banim.
▪️ Kubaturë e rregullt.
▪️ I Mobiluar.
▪️ Ndriçim natyral në çdo ambient.
▪️ Ndërtim cilësor.

🌆 Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.
💸 Cmimi 600Euro/muaj.
📲Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta