Qera, Apartament 2+1+2 Poste parkimi, Long hill, Tirane.

 • 1.300€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Long Hill Residence
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Long Hill Residence
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Long HIll është një kompleks banimi i ndërtuar në rrëzë kodrave të Petrelës, 15 minuta me makinë nga qendra e Tiranës. Ai përbëhet nga më shumë se 90 vila dhe apartamente ekskluzive dhe është shumë i orientuar nga familja.
Kompleksi Long Hill Villas ofron ambiente intime dhe familjare. Vilat kanë privatësinë e tyre, pa munguar kënaqësitë e jetës komunitare. Larg ngutjes së qytetit, në Long Hill keni mundësinë të shfrytëzoni hapësirat dhe sheshet e vogla për relaksim dhe argëtim, në një mjedis të pastër, të bukur dhe të shëndetshëm.

Informacion mbi apartamentin:
• Pallat i ri
• Kati i 2 banim
• Sipërfaqa e apartamentit: 136 m2

 • Address Long Hill Residence
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
dori duka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
dori duka
 • dori duka