QERA, APARTAMENT 2+1, RRUGA BARDHYL, TIRANË,TT 857

 • 550€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Bardhyl, Tiranë
qera
3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Bardhyl, Tiranë
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Rruga Bardhyl, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 70 m2.

-Kati: 4.

-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

-Pallat ekzistues.

Organizimi:

Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Bardhyl, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON