Qera Apartament 2+1+ Post Parkimi,5 Maji, Tirane

 • 450€
8 Concord Center / 5 Maji, Tirana County, Central Albania, Albania
qera
8 Concord Center / 5 Maji, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697017106

Description

Jepet me qera Apartament 2+1
Adresa:Rruga 5 Maji,Vila L.

Më shumë informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe totale: 100 m2.
• Kati 3.
• I mobiluar.
• Disponon post parkimi.

Organizimi:

• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Detaje të tjera:

• Cmimi 450 euro
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.
Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Tirana County, Central Albania, Albania
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta