QERA, APARTAMENT 2+1, KODRA E PRIFTIT, TIRANË,TT 836

 • 650€
4 Kinostudio / Porcelan, Kodra e Priftit, Tiranë
qera
4 Kinostudio / Porcelan, Kodra e Priftit, Tiranë
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Kodra e Priftit, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 220 m2.

-Kati: 2 i një shtëpie private.

-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

-Parkim për 2 makina të përfshirë në çmim.

Organizimi:

Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, 3 ballkone.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Kodra e Priftit, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON