QERA, APARTAMENT 2+1, FRESKU, TIRANË,TT 614

 • 500€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Shefqet Kuka, Fresku, Tiranë
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Shefqet Kuka, Fresku, Tiranë
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Qera, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Rruga Shefqet Kuka, Fresku, Tiranë.
Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 119.6 m2.

-Kati: 5 i parafundit.

-I mobiluar.

-Garazh për 2 makina.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Shefqet Kuka, Fresku, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON