QERA, APARTAMENT 2+1, ALI DEMI, TIRANË,TT 797

 • 400€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rezidenca Kaimi, Ali Demi, Tiranë.
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rezidenca Kaimi, Ali Demi, Tiranë.
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Rezidenca Kaimi, Ali Demi, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 73 m2.

-Kati: 3.

-Me ashensor.

-Orientim lindje.

-Totalisht e mobiluar.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Rezidenca Kaimi, Ali Demi, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON