QERA, APARTAMENT 1+1, VASIL SHANTO, TIRANË,TT 537

 • 550€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Tiranë, Vasil Shanto.
qera
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Tiranë, Vasil Shanto.
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Tiranë, Vasil Shanto.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 70 m2.

-Kati: 3.

-Orjentim Jug-Lindje.

-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Tiranë, Vasil Shanto.
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON