QERA, APARTAMENT 1+1, VARRI I BAMIT, TIRANË,TT 777

 • 390€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, VARRI I BAMIT
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, VARRI I BAMIT
 • 390€

Details

 • Price: 390€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Qera, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Varri i Bamit, Tiranë.
Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 54 m2.

-Kati: 2.

-I mobiluar.

-Orientim veri-perëndim.
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address VARRI I BAMIT
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON