Qera Ambjent Biznesi ,Rruga e Dibres

 • 2.500€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 200 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Jepet me Qera, Ambient Biznesi

Vendndodhja: Rruga e Dibres.

Detaje për Zonën:

-Rruga e Dibres është një nga zonat më tërheqëse të Tiranës.

-Transformimi Urban: Në vitet e fundit, Zona është duke përjetuar një rindërtim të madh urban. Infrastruktura është përmirësuar dhe është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar.

– Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publik duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.

-Kjo pjesë e qytetit ofron hapsira të dedikuara për njësitë tregtare, supermarkete, shkolla, kopshte, bare/kafe, shërbime.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 200 m2.

-Kati: 1.

– Open Space

-Ambienti eshte i pajisur me sistem ndricimi .

-Dritare dopio xham per te minimizuar te gjitha zhurmat nga jashte-brenda.

Organizimi:

Ambient open space, 3 tualete.

Avantazhe:

– Cilësi & siguri maksimale.

– Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .

– Investim afatgjatë.

-I pershtatshem per ambjent zyrash, klinike dentare, laborator, zyre avokatie, noterie etj

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3