Qera, Ambient Biznesi ,Stacion Trenit, Tiranë

 • 2.400€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacion Trenit, Tiranë
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacion Trenit, Tiranë
 • 2.400€

Details

 • Price: 2.400€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 5
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Stacion Trenit, Tiranë
* Sipërfaqe Totale: 400 m².
* Kati 4 .
* Sistem kondicionimi në çdo ambient.
* 4 Ambiente pune.
Për një vizitë në pronë dhe më shumë detaje, më kontaktoni:
 • Address Stacion Trenit, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON