QERA, AMBIENT BIZNESI, RRUGA E DURRËSIT, TIRANË,TT 683

 • 1.200€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Qendër, Tiranë.
qera
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Qendër, Tiranë.
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Ambient Biznesi.

Vendndodhja: Rruga e Durrësit, Qendër, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 90 m2

-Kati: 2.

Organizimi:

I ndarë në 3 ambiente, ku secili ka hyrje të dedikuar, 1 tualet.

Avantazhe:

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

-Cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion buzë rrugës kryesore.

-I përshtatshëm për ambient zyrash, klinikë dentare, laborator, zyrë avokatie, noterie, etj.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga e Durrësit, Qendër, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON