QERA, AMBIENT BIZNESI, OXHAKU, TIRANË,TT 480

 • 900€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Pas Artist Lounge, Tiranë.
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Pas Artist Lounge, Tiranë.
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 50 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Ambient Biznesi.

Vendndodhja: Pas Artist Lounge, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 50 m2

-Kati: 0.

-Ambienti ofrohet me qera me gjithë pajisjet e nevojshme përvec produkteve estetike (të cilat shiten në bazë të interesit të klientit)

Organizimi:

Open Space.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion i favorshëm.

-Totalisht i investuar.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Pas Artist Lounge, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON