Post parkimi ne shitje

 • 15.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 15.000€

Details

 • Price: 15.000€
 • Size: 25 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Ambjent biznesi në shitje-Tiranë
Shitet post parkimi pranë Ish Profarmës, Tiranë. Pallati në të cilën ndodhet është i pozicionuar në një zonë e cila ka lëvizshmëri të lartë, e populluar dhe mjaft e kërkuar.
Posti i parkimit ka sipërfaqe totale 25.18m2 sipërfaqe netto 14.30m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 10.88m2. Ndodhet në katin -1, në një godinë e cila është në përfundim të punimeve dhe aktualisht në fazën e shtrimit të pllakave.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting